Produktové informace


01.

FAQ
MATERIÁL

Paracord je extrémně odolná padáková šňůra. Všechno, co by vás o ní mohlo zajímat  (a také pár tipů na další využití), jsme se pokusili shrnout v tomto článku.

Paracord je velmi odolný materiál a praní bez problémů zvládne. Nicméně doporučujeme obojek prát spíše v ruce – masivní přezka by mohla poškodit buben pračky. Pokud toho obojek už hodně zažil, nebojte se ho vydrhnout kartáčkem.

Ano, každý obojek z paracordu může svou velikost změnit přibližně o 1 cm. Působení síly se může vytáhnout a pokud ho namočíte, může se naopak o něco zmenšit.

Nemusíte se bát, obojky jsou pejskům pohodlné a nosí se úplně stejně jako běžné obojky. Denně je hrdě nosí všichni naši mazlíčci a spousta dalších 🙂

02.

FAQ
SORTIMENT

Nejprve změřte obvodu krku svého psa, nejlépe krejčovským metrem. Zároveň počítejte s tím, že pod obojek by se měly pohodlně vejít dva prsty – musí mít vůli, aby pejska v žádném případě neškrtil.

V naší nabídce najdete 5 standardních velikostí. Vyberte si prosím tu, která nejlépe odpovídá vámi požadované a do poznámky klidně upřesněte, jaká délka bude vašemu chlupáčovi sedět. Ruční práce se často neobejde bez drobných odchylek a tak raději předem ověříme, že dostanete tu nejlepší velikost pro vás.

Jestliže potřebujete velikost, která je od námi nabízených velikostí vzdálená více než o 5 cm, zvolte prosím možnost „individuální velikost“ a do poznámky nezapomeňte připsat požadovanou délku. Rádi vám za příplatek 50 Kč vyrobíme obojek na míru.

Pokusíme se vám vyjít vstříc a vyrobíme cokoli, co bude v našich silách. Napište nám na e-mail info@paraco.cz, co byste si přáli a my vám připravíme návrh a individuální cenovou kalkulaci.

Prozatím u nás najdete pouze obojky a vodítka, ale už teď pilně vymýšlíme další produkty, které vám můžeme nabídnout. Pokud potřebujete kšíry, dvojvodítko nebo cokoli jiného už teď, napište nám a my vám připravíme produkt na míru.

NENÍ TU ODPOVĚĎ NA VAŠI OTÁZKU? Napište nám.

Provozovatel webových stránek Paracordov s.r.o., U Uranie 1583/21, Praha - Holešovice, 170 00, Česká republika, IČ:06135579, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely